FULL NAME CITY STATE ZIP Degree Major Honors  
Ireland
Leona Mary Dolphin Co Galway Bachelor of Science International Business
Jamaica
Claridine  Allen Wilson Alexandria MA in Education Supervision
Cheryl Denise McKenzie Clarendon MA in Education Supervision
Bobbette Heather Morgan Clarendon MA in Education Supervision
Rashema Roshane Parkinson Clarendon MA in Education Supervision
Erica Loraine Uter Clarendon MA in Education Supervision
Burnadeth Cavetta Taylor Cooreville Gardens BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Lavern Latoya Morgan Doncaster BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Coreen Elizabeth Beckford Duncan BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Carett Ann Marie Steele Fairmouth PO BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Misha Vanessa Lyon-Scarlett Falmouth P. O. BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Margaret Althea Gordon-Bennett Falmouth PO BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Shelly-Ann  Fletcher-Cunningham Hanover BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Yvonne Ann-Marie Grant Hanover BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Cherisia Noverlee James Hanover BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Frank Orane Morris Hanover BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Dionne Nicola Aikman Kingston MA in Education Supervision
Tameika Secole Bryan Kingston BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Tamara Tamekia Freeman Kingston BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Telsa Maniro Galloway-Scott Kingston MA in Education Supervision
Simone Novelette Gillespie Kingston MA in Education Supervision
Kisha Ann Goulbourne Kingston BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Shena Eunice Hinds Kingston MA in Education Supervision
Lydia Adella Johnson Kingston MA in Education Supervision
Niki Katina Williams Kingston MA in Education Supervision
Jennifer Belvider Brown Kingston 10 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Monepha Nichola Laing Kingston 10 MA in Education Supervision
Tameka Antoinette Learmond Kingston 10 BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Sidjea Georgette Lewis Kingston 10 BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Pamella Elizabeth Ffrench Kingston 19 MA in Education Supervision
Terika Niyoka Grant Kingston 2 BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Claire Antoinette Mcpherson-Cameron Kingston 2 BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Keisha Rosemarie Osborne Kingston 2 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Dave Willingston Reid Kingston 2 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Dorothy Annetta Balmer Kingston 20 MA in Education Supervision
Nordia Lydia Boyd-Belnavis Kingston 20 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Rowena Mae Brown Kingston 20 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Karline Althea Hudson Kingston 6 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Maxine Helen Banks Kingston 8 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Christine Orina Mullings Kingston 8 BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Owen Roy Speid Kingston 9 MA in Education Supervision
Latoya Kerry-Ann Panton Kingtson 8 BS-Education Middle Grades Cum Laude
Sharon Elaine McLeod Kitson Town PA BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Cecile Georgia Blake Manchester BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tanisha Allison Blake Manchester MA in Education Supervision
Ann Marie Carter-Harriott Manchester MA in Education Supervision
Janet Regina Knight Manchester MA in Education Supervision
Robertha Caulien Leslie-Gaynor Manchester MA in Education Supervision
Debbie-Ann Marsha Peak-Johnson Manchester MA in Education Supervision
Helena Rosemarie Walters Manchester MA in Education Supervision
Lydia Elizabeth Gordon Mandeville MA in Education Supervision
Patricia Yvonne Matthews-Green Mandeville MA in Education Supervision
Tatlyn Vinette Watson Mandeville MA in Education Supervision
Tamsyn Antoinette Allen-Virgo Montego Bay BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Dawn Ann-Marie Brown Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Davia Camira Chambers Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Marcia Ann-Marie Ellis Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Julia Allison Fisher Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Kadine  Forbes-Reid Montego Bay BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Sasha Shafea Janele Grant-Warsop Montego Bay BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Kameshia  James Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Stacy-Ann  Mair Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tannis Fiona Malcolm Montego Bay BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Shelly Marlene Roberts Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Ingrid Tamara Tomlinson-Morris Montego Bay BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
William Shane Waite Montego Bay BS-Education Middle Grades
Laurel Madge Watson-Stennett Montego Bay BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Ethle Mae Samuels Montego Bay #1 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Katraina Delovia Hall Montego Bay #1 P.O. BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Myrl  Hunter Montego Bay #1 P.O. BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Toni-Ann Tehirah Hoffstead Montego Bay P. O. #1 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Jennifer Minerva Gordon Montego Bay PO BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Ameria Romaine Singh-Russell Montego Bay PO # 1 BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Paulann Gail Dunkley PO BOX 1229 MANDEVILLE MANCHESTER MA in Education Supervision
Nesta Nicola Clarke Portmore BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Leon Withsean Lamont Runaway Bay MA in Education Supervision
Edgar Lloyd Cato Spanish Town MA in Education Supervision
Devon Lee Ellis Spanish Town MA in Education Supervision
Sarah  Wilks Spanish Town MA in Education Supervision
Shernet Ann Dunbar St Andrew BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Sheryl Bevolyn Lee St Andrew BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Patricia Zethel Anglin-James St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Winsome Ann-Marie Bailey St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Monique Erica Blake St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Deloris  Bramwell-McFarlane St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Cynthia Hyacinth Brown St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Ebony-Ann Patricia Brown St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Monalisa Natalie Campbell St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Jermaine Othal Clarke St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Salome  Cohen St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Carvel Sandy-Kae Edwards St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Trelcy-Ann Yolande Edwards St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Debbian Renae Evans St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Andre Ricardo Ffoulkes St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Nadeen Hyacinth Fisher St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Stacey Ann  Gordon St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Kareen Elaine Johnson St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Aneita McKenzie Jones St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Edna Cherry Lawrence St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Gail Marie Lewars St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tameka Shakira Llewellyn St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tralcia Keneisha McIntosh St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Brenda Antoinette Miller St Ann BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Franceen  Mitchell St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Shaunette Marie Morrison-Scarlett St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Barbara Doreen Moss St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Staceyann Nicola Smith St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tanisha Dahlia Stewart St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tameika Vivienne Thomas St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Carmen  Whilby St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Jade Antonette Clarke St Catherine BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Marvesha Natalee Goodgame-Chin St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Jillian Natalee Harris St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tamara Georgia Lawrence St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tracey-Ann Latoya Lewis St Catherine BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Delrose Marcia Lyttle St Catherine BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Leonie Antoinette Sawyers St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Janice Eunice Spencer-Francis St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Simone Alicia Stewart St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Michelle Sophia Williams St Catherine BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Steve Conrad Jones St Elizabeth MA in Education Supervision
Tenaj Sammantha Spence St Elizabeth BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Novlette Nicole Bailey St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Marvine Cherine Bennett St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Lorna Jean Brown St James BS-Education Middle Grades Cum Laude
Sherome Portia Charles St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Magarth Antoinette Gooden St James BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Fabian Keron Hajarie St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Margaret Maria Haseley St James BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Carlos Lincoln James St James BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Kerrisa Tashalee Lalor St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Mevlin Iona Maylor St James BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Marcia Andrea Nelson St James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Claudette Irma Whyte St James BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Shena-Rose Nakeisha Bartlett St Thomas BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Francine Stepfanie Francis St Thomas BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Olivia Angelena Hamnott St Thomas BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Joel Emanuel Scott St Thomas MA in Education Supervision
Andrea Melanie Matthews St. Andrew MA in Education Supervision
Jacqueline Elaine Rose St. Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Dalton M Shaw St. Ann MA in Education Supervision
Suzanne Elaine Ritchie-Brown St. Anne MA in Education Supervision
Leisa Ann-Marie Wray St Ann BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Monica Marie Brady St. Catherine MA in Education Supervision
Clover Patricia Clarke-Bailey St. Catherine MA in Education Supervision
Andria Patricia Givans St. Catherine MA in Education Supervision
Icilda Victoria McCalla St. Catherine MA in Education Supervision
Fredericka Regina McDermott St. Catherine MA in Education Supervision
Patricia Pauline Parke-Richards St. Catherine MA in Education Supervision
Sherene Eley Williams-Brooks St. Catherine MA in Education Supervision
Melisa Judy-Ann Dale St. Elizabeth MA in Education Supervision
Andrew Aldrin Dillon St. Elizabeth MA in Education Supervision
Sherene Nicola Gayle St. Elizabeth MA in Education Supervision
Robert Anthony Smalling St. Elizabeth MA in Education Supervision
Omar Segree Thomas St. Elizabeth MA in Education Supervision
Richard Alexander Drummond St. Elizabethe MA in Education Supervision
Paulene Angela Cox St. James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Suzette Ann Marie Scott St. James BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Renae Reneisha Brown Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Merna Mae Adassa Chambers Trelawny BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
TraceyAnn  Edmonson-Anderson Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tashoy Shellice Gentles Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Lorna  Higgins Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Marsha-Lee Simone Innis Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Joan Camile Jarrett Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Jaydeen Jessica Jordon Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Horace U-Roy McKellop Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Kalle Ann Palmer Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Charmaine  Surgeon Brown Trelawny BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Jean Hyacinth Taylor Trelawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Marcia Yvonne Whyte-Duncan Trelawny BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Heloise Georgia Marriott Trewlawny BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Leonie Verona Arnold-Ruddock Westmoreland BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Emancia Omar Burgess Westmoreland MA in Education Supervision
Soyphana Kasandra Currie Westmoreland BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Carol Isabelle Foster Westmoreland BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Claudia Alvia-Marie Hall-Forrester Westmoreland BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Harriet Ambrosa Miller Westmoreland BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Tashanna Narder-Kay Ramsay Westmoreland BS-Education Middle Grades Magna Cum Laude
Romaine Louise Robins Yallahs PO BS-Education Middle Grades Summa Cum Laude
Richard Samuel Campbell Kingston XX MA in Education Supervision